s1
Teach Me Apps: English for Kids | www.teachmeapps.net

Vzdelávacia aplikácia na vyúku anglického jazyka pre deti vo veku 4-12 rokov. Obsahuje 12 výukových hier a veľa iného. viac

s2
iMeteo.sk Počasie | http://imeteo.beedigital.sk

iPhone aplikácia iMeteo.sk Počasie Lite/PRO Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku. viac

s3
Volleyball Island | www.volleyballisland.com

Zábavný plážový volejbal dostupný pre iPad, Blackberry PlayBook a Facebook. viac

s4
rexHoroscopes | www.rexhoroscopes.com

Aplikácia Vám poskytne denne aktualizované obecné horoskopy a horoskopy z oblasti vzťahov, lásky a kariéry.  viac

Začíname pracovať na sérii výukových hier Teach Me Apps

| Autor: beedigital | Komentáre: 0 | Zobrazení: 1123x

Už dlhšiu dobu sme nezverejnili žiadne aktuálne informácie o projektoch, na ktorých zrovna pracujeme a čo v najbližšej dobe chystáme. Rozhodli sme sa to teda napraviť a zverejniť podrobnosti o projekte Teach Me Apps, na ktorom momentálne začíname pracovať. Teach Me Apps je názov série multiplatformových výukových aplikácií a hier. Sériu otvorí aplikácia pre výuku jazykov hravou formou. Predpokladaný termín oficiálneho vydania prvej aplikácie zo série je začiatok leta 2013. 


V pláne je viacero jazykov, ale sériu aplikácií pre výuku jazykov otvoríme Anglickým jazykom a ďalšie jazyky budú priebežne pribúdať. Taktiež je v pláne podpora čo najväčšej škály platforiem a zariadení (iOS, Android, Blackberry, Facebook).

Aplikácia pre výuku jazykov sa zameriava na výuku jazyka hravou formou pre deti vo veku od 3 do 9 rokov. V aplikácii nájdete 12 interaktívnych minihier rozdelených po 4 úlohách/hrách do 3 vekových kategórií. Ide o hry a úlohy, ktoré pomôžu Vašim deťom rozvíjať znalosti cudzieho jazyka a popritom sa aj dobre zabaviť. Slovná zásoba obsiahnutá v aplikácii je doplnená aj o audio so správnou výslovnosťou. Deti teda majú možnosť trénovať posluch aj správnu výslovnosť jednotlivých slovíčok.

V prípade, že chcete o novinkách a vývoji tejto aplikácie vedieť viac, sledujte tento blog alebo oficiálne FB stránky projektu Teach Me Apps, kde budeme priebežne pridávať aktuálne informácie.

comments powered by Disqus