s1
Teach Me Apps: English for Kids | www.teachmeapps.net

Vzdelávacia aplikácia na vyúku anglického jazyka pre deti vo veku 4-12 rokov. Obsahuje 12 výukových hier a veľa iného. viac

s2
iMeteo.sk Počasie | http://imeteo.beedigital.sk

iPhone aplikácia iMeteo.sk Počasie Lite/PRO Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku. viac

s3
Volleyball Island | www.volleyballisland.com

Zábavný plážový volejbal dostupný pre iPad, Blackberry PlayBook a Facebook. viac

s4
rexHoroscopes | www.rexhoroscopes.com

Aplikácia Vám poskytne denne aktualizované obecné horoskopy a horoskopy z oblasti vzťahov, lásky a kariéry.  viac

Report z nahrávacieho štúdia: slovná zásoba pre Teach Me Apps - English je konečne kompletná

| Autor: Tomáš Mahrík | Komentáre: 0 | Zobrazení: 2044x
Projekty , Rôzne

4. novembra 2013 sme spolu s ďalšími skvelými luďmi príjemne a užitočne strávili čas v nahrávacom štúdiu George Lukas v Brne. Do štúdia sme si prišli pre poslednú časť našej vývojarskej skladačky a to nahrať zvuky pre slovnú zásobu, ktorú obsahuje naša výuková aplikácia Teach Me Apps - English.

Príjemný hlas, ktorý odteraz neoddeliteľne patrí k Teach Me Apps - English patrí Anne Johnson. Anne pochádza z USA a živí sa ako editorka, redaktorka, korektorka a autorka textov v anglickom jazyku.

Ďaľšia dôležitá osoba, ktorá sa zúčastnila nahrávania bol majster zvuku Jiří Lukášek, ktorému nahrávacie štúdio George Lukas v Brne patrí.

Foto: Jiří Lukášek počas nahrávania slovnej zásoby pre Teach Me Apps - English

Vďaka skúsenostiam a schopnostiam týchto dvoch ľudí nahrávanie slovnej zásoby išlo vcelku rýchlo a prebiehalo bez väčších problémov. Naslédne sme ešte pár hodín strávili kompresiou a editovaním zvukov. Keďže všetko prebehlo v poriadku tak v čase, keď píšem tento článok je už celá slovná zásoba úspešne importovaná v aplikácii.

V tomto momente začína posledná časť nášho vývojového maratónu, je čas vyladiť detaily a všetko poriadne otestovať. Veríme, že v priebehu najbližších dvoch týždňov sa nám podarí dať aplikáciu na schválenie do App Storu.

Nakoniec by sme chceli veľmi pekne poďakovať Anne a Jiřímu za pomoc s nahrávaním a za ich profesionálny prístup. Bola to skvelá spolupráca a veríme, že si ju v blízkej dobe zase zopakujeme.

comments powered by Disqus