s1
Teach Me Apps: English for Kids | www.teachmeapps.net

Vzdelávacia aplikácia na vyúku anglického jazyka pre deti vo veku 4-12 rokov. Obsahuje 12 výukových hier a veľa iného. viac

s2
iMeteo.sk Počasie | http://imeteo.beedigital.sk

iPhone aplikácia iMeteo.sk Počasie Lite/PRO Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku. viac

s3
Volleyball Island | www.volleyballisland.com

Zábavný plážový volejbal dostupný pre iPad, Blackberry PlayBook a Facebook. viac

s4
rexHoroscopes | www.rexhoroscopes.com

Aplikácia Vám poskytne denne aktualizované obecné horoskopy a horoskopy z oblasti vzťahov, lásky a kariéry.  viac

rexHoroscopes

Začni svoj deň s našou aplikáciou rexHoroscopes a získaj možnosť sa dozvedieť, čo ťa čaká v najbližšej budúcnosti v tvojom živote obecne, ale taktiež konkrétnejšie informácie z oblasti lásky,vzťahov, karéry a financií. Všetky horoskopy sú písané skúsenými astrológmi a sú prístupné pre všetkých 12 znamení zverokruhu. Aplikácia je dostúpná pre iPhone a iPad.

ČO APLIKÁCIA PONÚKA:

1. HLAVNÝ HOROSKOP
Prostredníctvom hlavného horoskopu sa môžete dozvedieť, čo si dnes pre Vás hviezdy pripravili v rôznych životných oblastiach. Tieto informácie Vám môžu pomôcť sa ľahšie rozhodnúť v dôležitýchh situáciách. Horoskopy sú prístupné pre všetkých 12 znamení zverokruhu a sú denne aktualizované.

2. HOROSKOPY Z OBLASTI LÁSKY  A VZŤAHOV
Tieto horoskopy venujú oblasti Vášho milostného života a vzťahov, napovedia Vám, čo Vás v blízkej budúcnosti v tejto oblasti čaká a taktiež čomu sa treba vyvarovať. Horoskopy sú prístupné pre všetkých 12 znamení zverokruhu a sú denne aktualizované.

3. HOROSKOPY Z OBLASTI FINANCIÍ A KARIÉRY
Pomocou týchto horoskopov sa máte možnosť dozvedieť o vývoji vo Vašej pracovnej karére v blízkej budúcnosti a taktiež s ňou súviascou finančnou situáciou. Okrem toho Vás upozornia na prekážky, ktoré Vás čakajú pri napredovaní v tejto oblasti. Horoskopy sú prístupné pre všetkých 12 znamení zverokruhu a sú denne aktualizované.


Officiálne webové stránky: www.rexhoroscopes.com